fbpx

HOTEL GALICJA W WIELICZCE

Szanowni Państwo,
Nasz Hotel Galicja funkcjonuje normalnie, jesteśmy otwarci, działalność Hotelu Galicja się nie zmienia. Wszystkie rezerwacje również te nowe są realizowane standardowo. Przypominamy również, że od samego początku mamy wdrożone zaawansowane procedury bezpieczeństwa sanitarnego COVID-19, pokoje i pomieszczenia ogólnodostępne są jonizowane, ozonowane i dezynfekowane, spełniamy także wszystkie wymogi postawione obiektom hotelowym, w trosce o zdrowie Naszych Gości!        Zapraszamy do Hotelu Galicja Wieliczka!

DLACZEGO GALICJA?
Wyjątkowy hotel w idealnym miejscu
Witamy w Hotelu Galicja w Wieliczce! Zapraszamy do rezerwowania noclegów w pięknym zakątku Małopolski, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Kopalni Soli. Nasz hotel w Wieliczce znajduje się przy samej Kopalni Soli i zaledwie 10 km od historycznego centrum Krakowa. Nasza oferta jest więc doskonałą propozycją zarówno dla turystów indywidualnych, grup, jak również dla osób podróżujących w celach biznesowych.
Oferujemy noclegi w Wieliczce w przytulnych i komfortowych pokojach: Standard, LUX i Apartament. Wysoki europejski standard obsługi gości z rodzinną i ciepłą atmosferą, jakiej można oczekiwać od miejsca relaksu oraz odpoczynku. Posiadamy pokoje 1-, 2-, 3-, 4- osobowe rodzinne. Wytchnienie w czasie wolnym zapewnią Państwu m.in. nasz bar, SPA oraz sala klubowa, Concierge. Na naszych gości czeka znakomita restauracja hotelowa, centrum konferencyjno- szkoleniowe, sauna, bilard oraz kompleksowa obsługa room service. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jak również specjalnymi i wyjątkowymi pakietami pobytowymi dla szczególnie wymagających Gości – indywidualnych oraz biznesowych. Do zobaczenia!
TEL.: +48 12 291 40 40, +48 502 53 77 27