fbpx

Restauracja
"Solna Grota"

Zapraszamy do przeżycia niezapomnianych kulinarnych rozkoszy. Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni staropolskiej i międzynarodowej z domieszką kuchni galicyjskiej.

Zapraszam serdecznie!

Szef Kuchni Marcel Lopez

Przedstawiamy Państwu naszego Najlepszego i Najwspanialszego Szefa Kuchni, który dba o najdrobniejsze detale dań- Marcel Lopez.
Marcel to Szef Kuchni, który przyjechał do Polski z Ekwadoru. Faktem jest, ze droga do Polski, nie była krótka, bardzo duże doświadczenie zdobył Londynie, gdzie pracował w wielu renomowanych restauracjach. Już niebawem będziemy mieli przyjemność zaprosić Was do udziału w warsztatach kulinarnych z różnych kuchni świata, które poprowadzi właśnie Marcel Lopez. https://www.facebook.com/marcel.lopez2

Polecamy bogatą ofertę dań przygotowanych specjalnie dla państwa. Podczas przyjęć okolicznościowych dania przygotowywane są zgodnie z charakterem zlecenia. Doradzamy w doborze menu, aranżujemy wystrój. Jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia. Każde powierzone nam zlecenie przygotowywane jest z ogromnym zaangażowaniem całego personelu. Nasi wykwalifikowani kucharze z wieloletnim doświadczeniem dbają o to, aby potrawy przygotowywane były z naturalnych, zawsze świeżych produktów, a ich smak i wygląd nie miały sobie równych. Profesjonalna, sympatyczna i taktowna obsługa czuwa nad potrzebami gości oraz powodzeniem przyjęcia.
W sezonie letnim zapraszamy również do ogródka restauracyjnego oraz hotelowej altany.
Klimatyzowana Restauracja-galeria "Solna Grota" prezentuje wystawy miejscowych artystów.

Posiadamy rekomendacje Panów: Roberta Makłowicza i Piotra Bikonta zamieszczoną w Newsweeku w numerze 01/06.