fbpx

Imprezy firmowe

Imprezy integracyjne i pełne szyku przyjęcia.

Wspaniała lokalizacja przy Kopalni Soli w Wieliczce daje wiele możliwości, a także gwarantuje, że wszystkie imprezy firmowe w hotelu będą pod każdym względem udane i zostaną zapamiętane przez pracowników przedsiębiorstwa. Nasze sale są doskonale przystosowane do organizacji spotkań czy konferencji. Posiadamy znakomicie wyposażone zaplecze multimedialne w postaci oświetlenia oraz nagłośnienia. Poza dedykowanym oprzyrządowaniem dysponujemy wykwalifikowanym zespołem, który pomoże w aranżacji sal pod różnego rodzaju eventy. Posiadamy profesjonalnie przygotowane sale konferencyjne i sale szkoleniowe.

Organizując imprezy firmowe w Hotelu Galicja w Wieliczce zyskują Państwo również pełen dostęp do usług cateringowych - zadbamy, aby wszyscy uczestnicy spotkania, konferencji czy innego rodzaju eventu nie zgłodnieli, a także zawsze mogli napić się świeżej i gorącej kawy czy herbaty.

Profesjonalizm malowany na tle komfortu!
Spotkajmy się w Galicji!

Jeżeli chcecie zorganizować eventy firmowe w Wieliczce już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami z działu marketingu:

e-mail: office@hotelgalicja.pl
tel. +48 506 067 779, +48 518 177 765, +48 12 291 40 40