fbpx

DŁUGI CZERWCOWY WEEKEND W WIELICZCE

Ważna od: 2021-06-03 do: 2021-06-06

Hotel w Wieliczce- Hotel Galicja zaprasza
Nie masz jeszcze planów na długi czerwcowy weekend?
Zapraszamy do Hotelu Galicja Wieliczka!

Hotel Galicja położony jest bezpośrednio przy Kopalni Soli Wieliczka i Tężni Solankowej. Nasza lokalizacja jest bardzo dogodna zarówno dla zmotoryzowanych jak i podróżujących pociągiem/ autobusem a nawet rowerami. Hotel posiada własny monitorowany parking, miejsca do parkowania motorów oraz stojaki rowerowe. Tylko 5 minut spacerem od Rynku Głównego w Wieliczce i malowidła 3D, Zamku Żupnego i innych atrakcji Wieliczki. ZOBACZ ATRAKCJE WIELICZKI

Nasze atuty to:

  • Komfortowe pokoje, pyszne jedzenie, śniadanie ze świeżo mieloną kawą, sauna i czas na relaks i odpoczynek w okolicznych parkach, idealne miejsce aby zwiedzić Kopalnię Soli (kopalnia.pl) w Wieliczce i okolice.
  • Do Krakowskiego Starego Miasta można dojechać autobusem lub pociągiem (przystanek 300m od hotelu) a dojazd trwa tylko 20 minut.
  • Nasza lokalizacja jest idealna jeśli chcesz odpocząć od wielkiego miasta lub jako baza wypadowa do lokalnych atrakcji. W okolicy znajduje się park linowy xtremepark.pl, który jest wielką atrakcją nie tylko dla najmłodszych, ale i wiele tras rowerowych dla początkujących rowerzystów i tych bardziej doświadczonych.
  • Bardzo chętnie poznamy się z Twoim pupilem, jesteśmy hotele przyjaznym dla zwierząt. W naszej ofercie istnieje możliwość wynajęcia opieki nad pupilem na czas zwiedzania Kopali Soli lub miejskich wojaży po Krakowie.

Zapraszamy do rezerwacji! Zachęcamy do kontaktu:
* tel. 12 291 40 40
* e-mail: recepcja@hotelgalicja.pl
* www.hotelgalicja.pl

Pakiet zawiera:
* Nocleg w pokoju komfortowym 2 osobowym standard (możliwość zarezerwowania pokoju 3 osobowego lub 4 osobowego Rodzinnego)
* Codzienne pyszne śniadanie
* Codzienna obiadokolacja w tym 1x menu grillowe (opcjonalne)
* Relaks w saunie
* Parking monitorowany
* Przepiękny park tuż obok hotelu
* Pokój 2 osobowy 220zł/doba (tylko 110zł/doba/osoba)
* Pokój 3 osobowy 329zł/doba
* Pokój 4 osobowy Rodzinny 409zł/doba

DŁUGI WEEKEND , TWÓJ HOTEL W WIELICZCE. ZAPRASZAMY!
oferta obowiązuje na min. 2 noclegi

Dodatkowo oferujemy Państwu Bogatą ofertę masaży

ZAREZERWUJ TERAZ