fbpx

Oferta dla firm

Biznes w Galicyjskiej oprawie. Profesjonalizm malowany na tle komfortu.

Dobry hotel jest jak obraz. nie tylko skutecznie przyciąga, ale też daje poczucie, że codzienne czynności mogą być wyniesione na wyżyny. Stworzenie takiego hotelu jest zatem stworzeniem prawdziwego dzieła sztuki. I my tak właśnie rozumiemy miejsce, jakim jest Hotel Galicja. Na pierwszym tle widz znajduje profesjonalizm i wysokie standardy świadczonych usług. W tle natomiast, które tak kusi, znajduje komfort, jaki zapewniamy wszystkim naszym Gościom. Nic więc dziwnego, że i dla siebie odnajduje tutaj miejsce bez problemu.

Spotkania, te mniej lub bardziej formalne, spontaniczne, czy zaplanowane, wplatają się w nasze życie od zarania dziejów. Dziś jednak nabierają one nowego wymiaru. Bardzo często mają w sobie cel wykraczający poza tradycyjne ramy. Przykładem mogą być szkolenia czy konferencje. Aby nie stały się jednak nudnym spotkaniem, aby wnosiły coś ważnego, stawały się inspiracją do zmian, do rozwoju, muszą być dobrze zaplanowane. I o ile Ty myślisz o tym, jaki cel stawiasz przed nimi, my zadbamy, abyś go zrealizował. Zapewnimy Ci miejsce i warunki, które same w sobie staną się inspiracją. Do tego dołożymy niesamowitą atmosferę, odrobinę finezji, nutę luksusu. Bo tacy właśnie jesteśmy. Definiujemy potrzeby naszych Gości.
Wsłuchujemy się w nie dokładnie, analizujemy je, a następnie wychodzimy im naprzeciw. Oddając do dyspozycji slae konferencyjne, dbamy by łączyły w sobie doskonałą akustykę, niebanalny wystrój otraz nowoczesny sprzęt multimedialny. Dzięki temu połączeniu organizowane w ich wnętrzach kursy oraz inne spotkania nabierają w pełni profesjonalnego charakteru, a uczestnicy mają zapewniony komfort odbioru i wymiany informacji. W ten sposób każda konferencja, każde szkolenie spełniają swoje cele w 100%. Bez względu na to, która sala konferencyjna Cię interesuje, w każdej znajdziesz doskonałe warunki do przeprowadzenia spotkania.

Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu z naszym działem marketingu:
e-mail: office@hotelgalicja.pl
tel. +48 506 067 779, +48 518 177 765, +48 12 291 40 40