fbpx

Pokoje

Wysoki europejski standard połączony z walorami hotelu rodzinnego to jedna z licznych zalet hotelu. Wszystkie pokoje oraz pomieszczenia ogólnodostępne w naszym hotelu są jonizowane i ozonowane. Dla bezpieczeństwa naszych gości zostały wdrożone procedury bezpieczeństwa COVID19.

Gwarantujemy szeroki zakres usług hotelowych, gastronomicznych, konferencyjnych i turystycznych. Hotel Galicja oferuje wiele dodatkowych usług, które umilą Państwu pobyt w mieście Wieliczka. Hotel dysponuje: restauracją z wyśmienitą kuchnią staropolską, barem z wykwintnymi drinkami, salą klubową z transmisjami meczy sportowych, centrum konferencyjno-szkoleniowym, sauną, bilardem. Ponadto w hotelu Goście mogą się zaopatrzyć w kosmetyki produkowane na bazie wielickiej soli, pamiątki oraz biżuterię. Dodatkowo oferujemy transfer z lotniska/hotelu, obsługę room service, wszystko to, aby zapewnić swoim gościom najwyższy komfort. Organizujemy również zwiedzanie zabytków, bilety do muzeów, teatru i kina. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zorganizować dodatkowe atrakcje.

Atmosfera panująca w hotelu Galicja wyczuwalna jest w każdym z pokoi. Hotel do dyspozycji Gości oddaje pokoje standard, LUX i apartament. Wszystkie nasze pokoje są wyposażone w biurko do pracy, telewizor z telewizją satelitarną, mini-barek, telefon, WiFi, prysznic, suszarkę do włosów. Indywidualnie sterowana klimatyzacja, powitalny serwis kawowy, szlafroki to tylko niektóre atuty pokoi LUX oraz apartamentu. Apartament posiada część sypialną oraz rekreacyjną. Goście, którzy zdecydują się na pobyt w apartamencie otrzymają dodatkowo bukiet świeżych kwiatów oraz butelkę wina musującego.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum sportowo- rekreacyjne z basenem, kortami tenisowymi i boiskami sportowymi. Pracownicy Hotelu Galicja są do dyspozycji Gości całą dobę.

Pokój Twin Standard

Pokój Double Lux

Double Superior apartment

Pokój Triple Standard

Pokój Rodzinny 4 osobowy

Pokój Single Standard