fbpx

Atrakcje hotelu

Atrakcje hotelu

Hotel doskonały zarówno dla klientów biznesowych, jak i turystów poszukujących wypoczynku i możliwości poznania Krakowa i okolic.

Położony w jednej z najbardziej popularnych części Małopolski, Kraków-Wieliczka. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Kopalni Soli, 10-km od historycznego centrum Krakowa, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych (Kraków, Zakopane, Tarnów, Rzeszów, Oświęcim, Wadowice, Częstochowa). Odwiedzający miasto mają stąd świetny dostęp do wszystkich atrakcji, jakie to miejsce ma do zaoferowania. Goście hotelu pokochają jego idealną lokalizację i bliskie sąsiedztwo wielu atrakcji.

Wysoki europejski standard połączony z walorami hotelu rodzinnego to jedna z licznych zalet tego hotelu.

Gwarantujemy szeroki zakres usług hotelowych, gastronomicznych, konferencyjnych i turystycznych, które umilą Państwu pobyt w mieście Wieliczka. Hotel oferuje swoim Gościom usługi dodatkowe: restaurację z wyśmienitą kuchnią staropolską, bar z wykwintnymi drinkami, salę klubową z transmisjami meczy sportowych, centrum konferencyjno-szkoleniowe, saunę, bilard, sklep z pamiątkami i biżuterią, transfer z lotniska/hotelu, obsługę room service, wszystko to, aby zapewnić swoim gościom najwyższy komfort. Organizujemy również zwiedzanie, bilety do muzeów, teatru i kina. Hotel Galicja jest miejscem przyjaznym dla rowerzystów. Posiadamy bezpieczny nieodpłatny parking dla rowerów ( stojaki rowerowe dla zabezpieczenia). Do dyspozycji gości w hotelu są narzędzia do podstawowych napraw rowerów a także przewodnik z mapkami o okolicznych trasach rowerowych.

Hotel Galicja Wieliczka otrzymał Rekomendację Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim.

Polecamy zapoznanie się z trasami rowerowymi w naszej okolicy narowery.visitmalopolska.pl