fbpx

Wigilie firmowe 2023

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy niezwykłą propozycję niezapomnianego firmowego spotkania świątecznego. Kameralne spotkania firmowe i te większe w liczniejszym gronie.

Zbliża się grudzień, świąteczny czas a wraz z nim wyjątkowy moment na organizację Wigilii Firmowych.

Stwórzmy razem magiczną atmosferę Świąt 🎄🎁🎄

Proponujemy Państwu:
✔️ CATERING Nasze potrawy, bogate w świąteczne akcenty, będą idealne na małe spotkanie z pracownikami czy spotkanie zarządu. Zorganizujemy wszystko dla Was, w siedzibie Waszej firmy lub innej wybranej lokalizacji 🤩

✔️ ZESTAWY UPOMINKOWE, które dostarczymy dla Waszych pracowników 🎁

✔️ WIGILIE FIRMOWE wyjątkowe, pełne świątecznej atmosfery spotkanie firmowe, przyjęcie wigilijne przygotowane w naszej restauracji ( sala bankietowa na wyłączność)

Nasza oferta daje możliwość zorganizowania przedświątecznego spotkania w wyjątkowym hotelu Galicja w Wieliczce przy Kopalni Soli Wieliczka.
Niepowtarzalny klimat naszego Hotelu sprawi, że Wigilia Firmowa będzie okazją do spędzenia czasu w miłej atmosferze i podsumowania kończącego się roku.
Wigilia firmowa to świetna okazja, by zasiąść przy wspólnym stole w przyjemnej bożonarodzeniowej atmosferze, w otoczeniu pachnących choinek i pysznych, rozgrzewających potraw. To również idealny moment na integrację, wspólne podsumowanie starego roku, pogratulowanie sobie zdobytych osiągnięć i przedstawienie planów na nadchodzący Nowy Rok. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, wyjątkową atmosferę i bezpieczeństwo ( posiadamy wdrożone zaawansowane procedury COVID-19).

Christmas Party i Menu wigilijne PDF

Christmas Party Open Bar (pdf)

Już dzisiaj zapraszamy do do zapoznania się z ofertą ogólną i kontaktu z naszym działem marketingu:
e-mail: office@hotelgalicja.pl
tel. +48 506 067 779, +48 518 177 765, +48 12 291 40 40

𝐏𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐭𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝐝𝐥𝐚 𝐖𝐚𝐬 𝐝𝐚𝐧𝐢𝐚 ś𝐰𝐢ą𝐭𝐞𝐜𝐳𝐧𝐞
🎄🎄🎄
🎁🎁🎁
🎄🎄🎄
Zapoznaj się z naszą ofertą menu świątecznego i cateringu wigilijnego, proponujemy same pyszności w dobrych cenach.

Wszystkie dania przygotowywane są przez naszego Szefa Kuchni, wyłącznie na świeżych, dobrej jakości lokalnych produktach.