fbpx

Nagrody

Hotel Galicja wielokrotnie zwyciężał w konkursach m.in. w konkursie Mój Hotel Moja Pasja w kategorii Hotel Rodzinny nasz hotel zdobył trzecie miejsce, Hotel osiągnął również wysoką trzecią pozycję jako odkrycie roku w Małopolsce w konkursie organizowanym przez Małopolską Organizację Turystyczną i "Gazetę Krakowską".

W roku 2012 otrzymaliśmy certyfikat "Złotego Standardu" w Obsłudze Klienta. W styczniu 2015 Hotel Galicja otrzymał od Ministra Gospodarki Dyplom dla Kadry Hotelu w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki. Hotel otrzymał w roku 2015 nominację od Starostwa Powiatowego w Wieliczce do programu ODPOWIEDZIALNI W BIZNESIE.PL. W grudniu 2015r. Hotel Galicja otrzymał Lidera Bezpieczeństwa Sanitarnego.

  • W 2012 roku otrzymaliśmy certyfikat "Złotego Standardu" w Obsłudze Klienta.
  • W styczniu 2015 Hotel Galicja otrzymał od Ministra Gospodarki Dyplom dla Kadry Hotelu w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki.
  • Hotel otrzymał w roku 2015 nominację od Starostwa Powiatowego w Wieliczce do programu ODPOWIEDZIALNI W BIZNESIE.PL.
  • W grudniu 2015r. Hotel Galicja otrzymał Lidera Bezpieczeństwa Sanitarnego.