fbpx

Noclegi w hotelu Galicja

Poznaj Hotel Galicja – wyjątkowe miejsce na mapie Małopolski

Dlaczego my?

Naszą ofertę adresujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Jesteśmy sprawdzoną lokalizacją dla turystów, chcących zwiedzić najpiękniejsze zakątki Krakowa i okolic. Znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej kopalni soli, dzięki czemu jesteśmy chętnie wybieranym hotelem dla grup turystycznych – krajowych oraz zagranicznych.

Od historycznego centrum Krakowa dzieli nas zaledwie 10 km. Co więcej, znajdujemy się nieopodal głównych szlaków komunikacyjnych wiodących w kierunkach Krakowa, Zakopanego, Tarnowa, Rzeszowa, Oświęcimia, Wadowic i Częstochowy. Rezerwując noclegi w Wieliczce w hotelu Galicja zyskują Państwo doskonałą bazę wypadową do zwiedzania pozostałych atrakcji regionu.

Hotel Galicja w Wieliczce to laureat wielu prestiżowych konkursów branżowych. Na swoim koncie ma zwycięstwa m.in. w konkursie „Mój Hotel, Moja Pasja” w kategorii Hotel Rodzinny, a także zajęcie trzeciego miejsca w kategorii Odkrycie Roku w Małopolsce, w konkursie organizowanym przez Małopolską Organizację Turystyczną i „Gazetę Krakowską”. Rok 2012 przyniósł certyfikat „Złotego Standardu” w obsłudze klienta. Te i inne wyróżnienia są dla nas prawdziwym zaszczytem i każdego dnia robimy wszystko, aby utrzymać wysoki poziom doceniany przez Gości oraz ekspertów w branży.

Obok noclegów w Wieliczce oferujemy Państwu także szeroki zakres usług gastronomicznych, konferencyjnych oraz turystycznych. Wśród usług dodatkowych polecamy szczególnie naszą restaurację ze znakomitą kuchnią staropolską, bar z wykwintnymi drinkami, salę klubową, w której odbywają się m.in. transmisje meczy sportowych, a także centrum konferencyjno-szkoleniowe, saunę, bilard oraz pełną obsługę room service. W obiekcie działa sklep z pamiątkami i biżuterią. Na życzenie Gości zajmujemy się organizacją zwiedzania czy zakupu biletów do muzeów, teatrów, kin. W ofercie także transfer lotnisko - Hotel Galicja.